KONST / Litografier / Färglitografi 8605108
nr 860 5108
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), "Vårkväll Möja" signerad 219/30? 24x41
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:52:49
1.100 kr
1.300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson